List name Post address Description
Fdatastod fdatastod@lists.sunet.se
Ffss ffss@lists.sunet.se
Filologlistan filologlistan@lists.sunet.se E-postlista för ämnena grekiska och latin
Fonetiklistan fonetiklistan@lists.sunet.se
Forskarservice forskarservice@lists.sunet.se
Forskarutbladok forskarutbladok@lists.sunet.se
Forskkombibl forskkombibl@lists.sunet.se Forskningskommunikation genom utställningar
Geant-cloud geant-cloud@lists.sunet.se Maillista för avtalsdiskussion om GÉANTs Cloud satsning
Globalhistoria globalhistoria@lists.sunet.se NordGlob - Globalhistoria i Norden
Gradstat-styr gradstat-styr@lists.sunet.se
Results per page: